Jak to działa?


Dane klientów w Twoim telefonie

Aplikacja integruje się z twoim sklepem na Shoper.pl i wyświetla wybrane przez ciebie informacje za każdym razem, gdy dzwoni klient. Wystarczy zainstalować wtyczkę Labelcall z App-Store Shoper.pl oraz zainstalować aplikację Labelcall na twoim telefonie. To wszystko, integracja z Shoper zakończona.

Korzyści


Zwiększ sprzedaż dzięki spersonalizowanej usłudze

Indywidualne podejście do każdego klienta i zaoferowanie mu dokładnie tego, czego oczekuje, są kluczem do wyróżnienia się na rynku. Klienci są także skłonni płacić więcej za wysoką jakość obsługi.

know_customer_ready

Poznaj swojego klienta


Spersonalizowany kontakt i odpowiednie informacje o kliencie pomogą ci zbudować dobre, długotrwałe relacje.

Oszczędź czas i pieniądze


Znając wszystkie kluczowe informacje i status klienta, możesz od razu przejść do rzeczy i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Krótsze rozmowy, to nie tylko większe zadowolenia drugiej strony, ale również więcej obsłużonych rozmów, a w konsekwencji  – wyższe zyski.

clock_ready
money_ready

Zwiększ przychody


Dzięki funkcji wyświetlania statusu, czy ostatnich zakupów klienta, możesz zaoferować mu dodatkowe produkty, które będą dla niego interesujące. Stwórz doskonałą ofertę we właściwym czasie.

Skontaktuj się z nami!


Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące naszej usługi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LABELCALL sp. z o.o. - administratora danych osobowych - w celu obsługi zapytania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.