Labelcall - FAQ

FAQ

Labelcall jest kompatybilny z urządzeniami z systemem operacyjnym Android 5.0 i wyższym.

Obecnie Apple nie zapewnia zaplecza technicznego niezbędnego do stworzenia aplikacji kompatybilnej z ich systemem, ale gdy tylko bedzie taka możliwość, na pewno stworzymy taką wersję.

Poszukaj odpowiedzi w tym poradniku: problemy z widgetem.

Możesz też, zamiast korzystać z widgetu, skorzystać z obsługi połączeń przez naszą aplikację – to powinno rozwiązać problem.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie kontaktowej. Możesz nas również znaleźć na swoich ulubionych platformach społecznościowych, napisz do nas wiadomość za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Możesz także skorzystać z komunikatora w prawej dolnej części tej strony.

Możliwe rozwiązanie #1: 

W panelu zwalniania pamięci przytrzymaj okno aplikacji, aby pojawiły się dodatkowe opcje: blokada aplikacji przed zamknięciem, podział ekranu i dodatkowe ustawienia aplikacji.

Po kliknięciu na blokadę aplikacji (kłódka) możliwość usunięcia aplikacji z pamięci urządzenia jest zablokowana, a obok nazwy aplikacji widzimy ikonę zamkniętej kłódki. Aplikacja Labelcall powinna działać poprawnie, nawet jeśli chcesz zwolnić miejsce, usuwając aplikacje działające w tle.

Ważne! Odblokowanie aplikacji LabelCall w celu zwolnienia pamięci wewnętrznej odbywa się w ten sam sposób, klikając w ikonę blokady aplikacji.

 

Możliwe rozwiązanie #2: 

W panelu zwalniania pamięci przytrzymaj okno aplikacji, aby pojawiły się dodatkowe opcje: blokada aplikacji przed zamknięciem, podzielony ekran i dodatkowe ustawienia aplikacji.

Po kliknięciu dodatkowych ustawień aplikacja wyświetli panel do wprowadzania zmian. Wybieramy opcję Autostart. Aplikacja LabelCall uruchomi się ponownie automatycznie po kilku chwilach po zwolnieniu z pamięci wewnętrznej i będzie działać w tle. Te informacje można znaleźć w panelu powiadomień telefonu.

Pomożemy Ci skonfigurować Labelcall w 5 minut

Szybki tutorial i po sprawie! Nasz support pomoże Ci skonfigurować Labelcall ze sklepem i dostosować aplikację do Twoich potrzeb.