Umów się na rozmowę - Labelcall

Popraw Customer Experience o 80%
i zwiększ sprzedaż

Dzięki Labelcall zaoszczędzisz nie tylko swój czas, ale również czas swoich rozmówców. Zamiast odpowiadać na anonimowe połączenie, powitaj klienta jego imieniem i zaoferuj mu dokładnie to, czego szuka.

Pomożemy Ci skonfigurować Labelcall w 5 minut

Szybki tutorial i po sprawie! Nasz support pomoże Ci skonfigurować Labelcall ze sklepem i dostosować aplikację do Twoich potrzeb.

Przywitaj klienta po imieniu
Spersonalizowany kontakt i odpowiednie informacje o kliencie pomogą Ci zbudować mocne, długotrwałe relacje. Klienci są także skłonni płacić więcej za wysoką jakość obsługi.
Wsparcie działu obsług klienta
W prosty sposób zautomatyzujesz obsługę klienta i sprzedaż. Bez konieczności czasochłonnej weryfikacji danych zamówienia, praca działu obsługi klienta będzie łatwiejsza i efektywniejsza.
Oszczędź czas i pieniądze
Znając wszystkie kluczowe informacje i status klienta, możesz od razu przejść do rzeczy i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Krótsze rozmowy, to nie tylko większe zadowolenia drugiej strony, ale również więcej obsłużonych rozmów, a w konsekwencji – wyższe zyski.
Pełna mobilność
Pozostań w kontakcie ze swoimi klientami zawsze i wszędzie. Dzięki integracji Labelcall ze swoim sklepem internetowym będziesz miał całą bazę kontaktów zawsze pod ręką. Daje Ci to możliwość sprawnej obsługi klientów, nawet podczas podróży samochodem, czy poza standardowymi godzinami pracy.
Bądź zawsze gotowy do rozmowy
Dzięki informacjom o ostatnich zamówieniach klienta możesz zaoferować mu dodatkowe produkty, które uzupełnią jego poprzednie zakupy. Odpowiadaj na potrzeby klientów, zanim o nich pomyślą.
Zwiększ przychody
Dzięki funkcji wyświetlania statusu, czy ostatnich zakupów klienta, możesz zaoferować mu dodatkowe produkty, które będą dla niego interesujące. W czasie jednej rozmowy zaproponuj usługę lub produkt idealnie dopasowaną do klienta.
Poprzedni
Następny